Growtech Eurasia'da Mayıs ayı itibariyle satışların %94'ü doldu...

Tarım sektörünün gelişmesine ve güçlenmesine katkı sağlayan, sektörün ulusal ve uluslararası lider firma ve markalarının bir araya geldiği, yeni ürünler, teknolojiler ile üretim tekniklerinin sergilendiği Growtech Eurasia Fuarı, tohumculuk, fidecilik, örtü altı sebzecilik, sera teknolojileri, sulama sistemleri, bitki besleme, bitki koruma, projelendirme ve ambalajlamadan oluşan zengin katılımcı profiline sahiptir.
 
Tüm dünyadan gelen katılımcı ve ziyaretçisi ile tarım sektörünün buluşma noktası haline gelen Growtech Eurasia  2013 yılında 22 ülkeden 650 katılımcı firma, 64 ülkeden 70.238 ziyaretçiyi ağırladı. Tarım sektörünün lider fuarı olma özelliğini sürdürürken, bu yıl Antalya Expo Center'da, 40.000 m²'lik alanda, 650'nin üzerinde katılımcı firma ve 75.000'in üzerinde ziyaretçiyi ağırlamaya hazırlanmaktadır.
 
2014 yılı Growtech Eurasia fuarının stant satışlarına ve uluslararası pazarlama çalışmaları tüm hızıyla devam edilirken, gelen taleplerle Mayıs ayı itibariyle yapılan sözleşmeler ve rezervasyonlarla %94 doluluğa ulaşmıştır.