Sektörün Buluşma noktası Growtech Eurasia

Growtech Eurasia Fuarı, her geçen yıl daha da büyüyerek Türk tarımına ve çiftçisine daha çok fayda sağlarken, tüm dünyadan gelen katılımcı ve ziyaretçisi ile tarım sektörünün buluşma noktası haline gelmiştir. 

Bu yıl onbeşinci kez düzenleyeceğimiz Growtech Eurasia fuarı her geçen yıl daha da büyüyerek Türk tarımına ve çiftçisine daha çok fayda sağlarken, tüm dünyadan gelen katılımcı ve ziyaretçisi ile tarım sektörünün buluşma noktası haline gelmiştir.

2014 yılında 25 ülkeden 650 katılımcı firma, 74 ülkeden 75.218 ziyaretçi ile yeni işbirliklerinin geliştirildiği Growtech Eurasia fuarına katılan katılımcı ve ziyaretçilerle yaptığımız anketlere göre, memnuniyet oranı katılımcılarda %90, ziyaretçilerde %95'e ulaşmıştır.

Katılımcılarımızdan ve ziyaretçilerimizden aldığımız bu enerji ile uluısal ve uluslararası pazarlama çalışmalarımız tüm hızıyla devam ederken, fuara çok az bir zaman kala ve tüm yerlerimiz tamamen doldurduk. Tüm sektör profesyonelleri, Sera ve Teknolojileri, Tarım Teknolojileri ve Ekipmanları, Sulama Sistemleri, Tohumculuk, Fidecilik, Bitki Besleme ve Koruma, Biyolojik Mücadele, Tarımsal Makine ve Ekipmanları ile ilgili ulusal ve uluslararası alanda başarıya ulaşmış ürün ve hizmetler bu yıl da eksiksiz olarak Growtech Eurasia’da biraraya gelecekler”

Tarım sektörünün uluslararası buluşma noktası olan Growtech Eurasia fuarında her yılkinden daha verimli bir fuar geçirmeniz dileğiyle.

Saygılarımla,

Engin Er
Fuarlar Grup Direktörü